Ремонт Чистка Налаштування ноутбука компьютера планшета смартфона

Львовская область, г. ЛьвовДобавлено: 27 октября в 11:00
Объявление от Частного лица
Раздел Ноутбуков
Компютерний майстер надає послуги:
• РЕМОНТ будь-якої складності,
• НАЛАШТУВАННЯ компютерів, ноутбуків, планшетів та смартфонів.
• ДІАГНОСТИКА та усунення несправностей.
• створення акаунти, ел. почти та налаштування, перепрошивання планшету, смартфону та інше.
Локація Наукова 20, тел
093 932 32 02
ЯКІСНО, НЕДОРОГО, З ГАРАНТІЄЮ!
Проводжу ремонт несправного компютера, ноутбука, планшета, смартфона, оптимізую їх роботу. Налаштування операційної системи і встановлених програм, а також відновлення Windows, втрачених файлів, регенерація вінчестера. За бажанням підкажу, як користуватися офісними додатками, графічними редакторами, браузерами, аккаунтами та ін
Встановлення, перевстановлення і налаштування Windows і будь-якого програмного забезпечення з ваших ліцензійних носіїв або іншими доступними способами, із збереженням паролів інтернет- браузерів-(дод. опція), особистої інформації, документів. Відновлення даних з пошкоджених вінчестерів.
Установка кращого антивірусного захисту. Видалення вірусів, блокерів Windows (що вимагають перерахування коштів), встановлення програмного забезпечення, всіх необхідних драйверів. Усунення «зависань» і «синього екрану», артефактів на моніторі. Налаштування безпровідного інтернету, оптимізація роботи інтернет-браузерів. БЛОКУВАННЯ докучливої інтернет-реклами (спливаючі вікна). Збірка компютера під будь-які потреби і фінансові можливості (з гарантією від виробника і від мене особисто). Заміна несправних комплектуючих на нові або дешевші варіанти (можливий варіант заміни на б/в, але робочі, дешевші запчастини).
Чищення системного блоку компютера і ноутбука. Змащення або заміна шумлячих вентиляторів у вашому компютері або ноутбуку. Заміна термопасти і термопрокладок на високоякісні на процесорі і відеокарті (важливо для довгої, справної роботи).
Виїзд додому при необхідності! ПРАЦЮЮ БЕЗ ВИХІДНИХ! Ціни в рази нижчі за ціни конкурентів (додаткові знижки при комплексній роботі).
Телефонуйте з 8:00 до 22:00. Гарантія на всі виконані роботи!
Поделиться

Просмотры: 119

093 93-23-202
Львовская область,
г. Львов
Ален

на Mayster с 2016-10-27 11:00:12

Информация о мастере
Пожаловаться
Подать объявление
Объявления
Виджеты
Обратная связь
Помощь
Карта